Електро-Захід Електро Захід Русский Polska English

Наші контакти

The latest news from the Joomla! Team

«ДК Електро-Захід» - 2019.

Січень 2019р. традиційно був насичений святами і приємними подіями. Коло партнерів та обсяги ростуть і, відповідно, наш колектив збільшується.

Партнерські та дилерські угоди

Наші постійні партнери в січні 2019р. підтвердили свої наміри співпраці з ТОВ «ДК Електро-Захід» партнерськими угодами та сертифікатами дилера.

«ДК Електро-Захід», м.Львів, вул. Зелена,238, тел./факс (032) 245-47-53

ТОВ «ДК Електро-Захід» є представником заводів-виробників та компаній:

·         ВТЦ «Динамо-Континент»

·         ТОВ «Електромеханічний завод «Етал»

·         ПАТ «Херсонський електромеханічний завод»

·         ВТН «PROMOTOR» (Польща)

·         «Промелектро-Харків»

·         «САЄР Україна»та ін.

«ДК Електро-Захід» реалізує у Львові зі складу та під замовлення промислове обладнання: вентилятори, насоси, частотні перетворювачі, електрообладнання.

Як розмістити вимикачі та розетки: поради від "Електро-Захід"

Прокладання кабелів для електропроводки та правильне розміщення розеток і вимикачів є одним із найважливіших питань на етапі проведення будівництва чи ремонту будинку. В майбутньому від цього буде залежати зручність, безпека і функціональність експлуатації приміщення. Якщо раніше вистачало кількох розеток та 1 двохпозиційного вимикача в кімнаті, то зараз, коли кількість техніки і різноманітних електроприладів значно збільшилася, цього буде мало.
Особливості установки розеток і вимикачів
1. Спосіб установки
Проводка у приміщенні може бути виконана відкритим або прихованим способом. Причому в кожній кімнаті варіант її прокладки може мати різний вигляд. Вибираючи вимикачі і розетки, слід врахувати специфіку монтажу електрофурнітури в кожному конкретному місці.
2. Номінальний струм
У всі квартири подається напруга 220 В, з частотою 50 Гц. Для вимикачів освітлення це не грає особливої ​​ролі, а ось щодо розеток слід враховувати, які будуть підключені електроприлади в цій точці. Споживана потужність будь-якого приладу приводитися в паспорті, напруга має стандартне значення. Обчислити при цьому значення споживаного струму легко. Як правило, для квартири при установці більш потужних приладів (електроплита, кондиціонер та ін.) достатньо розеток з номінальним струмом 16 А, що відповідає 3,5 кВт.
Зверніть увагу: для більш потужних електроприладів рекомендується монтувати з автоматами захисту, при цьому до них повинна прокладатися окрема лінія.
3. Ступінь захисту
При виборі розеток слід звертати увагу на індекс IP, який наноситься на корпус виробу. Він характеризує захищеність розетки від твердих фракцій (пилу) - перша цифра;  вологи - друга цифра. При виборі електрофурнітури необхідно орієнтуватися на те, де передбачається її монтувати. Адже оскільки чим вищий ступінь IP, тим ціна її, відповідно, більша.
Стандартні рекомендації в даному питанні такі:  - для житлових кімнат необхідно вибирати розетки з індексом IP53;  - для приміщень з підвищеною вологістю, що мають ризик можливого попадання води (ванна кімната, санвузол або кухня) - з IP56.
4. Форма контактної групи
Розетки бажано вибирати ті, які мають пружини. Вони значно підвищують довговічність контактів, виключають можливість їх розхитування. Найнадійніші контакти виконані з кольорового металу.
5. Ремкомплект
Зверніть увагу, чи є він у продажу, чи ні? В іншому випадку через дрібну несправність доведеться купувати новий вимикач (розетку).

За матеріалами ЗМІ
 

2018 року фірмі «ДК Електро-Захід» виповнилося 10 років. Товариство «ДК Електро-Захід» 19-20 травня разом із друзями відзначили ювілей спільною поїздкою в Карпати. Розділили радість святкування співробітники і друзі компанії з сім’ями.

10 років «ДК Електро-Захід» успішно займається продажем промислового обладнання по всій Україні. Налагоджується співробітництво з іноземними партнерами. Якість, відповідальність, довіра – основні принципи компанії «ДК Електро-Захід».

Як було зазначено в урочистій промові на честь святкування, засновники бізнесу починали у 2008 році практично «з нуля». За 10 років напруженої праці на ринку фірма зарекомендувала себе надійним партнером і досягла лідируючих позицій у продажу товарів.

У своїх виступах друзі ювілярів відзначили, що на своєму шляху фірма «ДК Електро-Захід» подолала багато труднощів і перешкод. Прозвучали слова щирої подяки співробітникам компанії за вагомий внесок у формування, розвиток і процвітання компанії. Виступаючі побажали засновникам і працівникам не зупинятися на досягнутому, підкорювати нові вершини.

Детальніше...

Вітаємо з Різдвом Христовим і Новим роком!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, радості, миру, добра.

Нових досягнень, здійснення мрій, достатку і процвітання.

Хай у Новому році супроводжують Вас успіх і натхнення, любов і злагода.

Хай ці свята принесуть у Вашу оселю віру і надію. Багатійте щастям, добрими ділами.

Дякуємо за плідну співпрацю!

Щасливого Нового року та веселих свят!

 

З найкращими побажаннями,

колектив «ДК Електро-Захід»

Мешканців і гостей Львова 18 червня запрошують на перше ЕКОсвято на Сиxові. Захід проходитиме на площі перед кінотеатром ім.О.Довженка. Керівник ГО «Кращий Сиxів» Наталя Піпа зазначила: «Основною метою заxоду є гуртування активниx людей і розвиток ініціативниx мікрогромад. На ЕКОсвяті на Сиxові ми передбачили і еколекторій для відповідальниx громадян, і еко-ярмарок для практичниx мешканців, і зону відпочинку та розваг для дітей і молоді».

Відвідувачі зможуть придбати екологічні продукти та товари. Також планують провести еколекторій з обговорення актуальниx питань. Передбачено цікаві та різноманітні майстер-класи для дітей і молоді.

На ЕКОсвяті будуть розглянуті питання енергоефективності будинку: міфи та реальність; можливість та необхідність сортування сміття та світовий досвід у цьому. Також, обговорюватимуть те, який пластик можна переробити на красиві вироби; як правильно та без шкідливиx наслідків провести екопікнік на природі; які екоініціативи виникли протягом двоx років.

На еко-ярмарку можна буде дізнатися, які виготовляють екопродукти і товари, чим вони корисні. Відвідувачі також і самі зможуть долучитися до виготовлення натурального мила. На учасників ЕКОсвята чекає смачна кава по-сиxівськи та надзвичайно цікаве дійство: смаження яєць з використанням сонячної енергії.

Діти та молодь зможуть взяти участь у бансаx; навчитись сортувати сміття завдяки ігровій стійці; створити свій ековиріб та весело поспілкуватись англійською.

Початок заходу, під час якого учасники матимуть змогу не лише отримати актуальну та корисну інформацію, а й взяти участь в обговоренні та пошуку шляхів вирішення проблемниx питань, о 16.00 год.

За матеріалами ЗМІ

Сторінка 1 з 34

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

You are here: Контакти Новини